Mamici si pici
Bun venit pe forumul nostru. Te asteptam alaturi de noi la discutii.
Esti din Europa, din America, din Asia sau din orice loc de pe planeta, te asteptam sa ne impartasesti din experienta ta de mama.

Pentru a putea vizualiza toate subiectele de discutie trebuie sa fii membru intregitrat.

Nu uita, dupa inregistrare, activeazati contul si fa cunostinta cu noi.

Te asteptam Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici si pici
Bun venit pe forumul nostru. Te asteptam alaturi de noi la discutii.
Esti din Europa, din America, din Asia sau din orice loc de pe planeta, te asteptam sa ne impartasesti din experienta ta de mama.

Pentru a putea vizualiza toate subiectele de discutie trebuie sa fii membru intregitrat.

Nu uita, dupa inregistrare, activeazati contul si fa cunostinta cu noi.

Te asteptam Smile
Mamici si pici
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rody_ms

2 participanți

In jos

Rody_ms Empty Rody_ms

Mesaj Scris de rody_ms Vin Mai 13, 2011 9:09 pm

deci, dupa cum v-ati dat deama numele meu este Rodi, de la Rodica. Sincer nu imi place deloc numele meu, dar asta e, nu l-am ales eu.Si ce e mai rau ca nici maicamea, trebuia sa ma cheme altfle, dar mamica mea de atata durere a uitat cum si la notata pe o hartiuta, doar ca hartiuta a ramas in buletin, si buletinul la poarta. Asa, tecem peste asta. Mai am si un ms in coasa, de la Mures vine, ca m-am nascut, crescut si maritat in aceasi localitate pe numele ei Tg Mures.
Momentan sunt cea mai " tanara" membra a acestui forum, am 43 de ani ( a se citi 34 va rog frumos) si am doi copii minunati, un baietel , Laurentiu Florin, frumusel mititelul de el (1.80 inaltime) care peste 3 luni implineste 16 anisori si printesa, comoara, sufletul meu fetita mea draga si scumpa cu ochi albastri, Brandusa Adelina care peste cateva zile face 1 anisor si 5 lunite.
Aaaaa si mai am un "copil" pe numele lui Liviu care cica ar fii sotul meu. La origini muntean, strigat de colegi moldovean, si facut de mine ardelean.
Si pe scurt cam asta ar fii tot. Mai e un amanunt, cateodata dispar de pe forum, nu scriu zile intregi nimic, dar si cand revin, bag din greu la recuperat. Hai ca in ultima perioada am fost fetita cuminte si cam am intrat zilnic.
Hai va pup si pe cele vechi si pe cele noi Trimite sarut
rody_ms
rody_ms
Admin
Admin

Mesaje : 1403
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/02/2011
Varsta : 56
Localizare : Targu Mures

Sus In jos

Rody_ms Empty Re: Rody_ms

Mesaj Scris de carmen Dum Mai 15, 2011 9:37 am

si eu pe tine rody
esti o draguta ca mi-ai ridicat moralul cu varsta
puup la voi acolo sa fie bine si sanatate!!!!
carmen
carmen
Junior
Junior

Mesaje : 452
Reputatie : 1
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum