Mamici si pici
Bun venit pe forumul nostru. Te asteptam alaturi de noi la discutii.
Esti din Europa, din America, din Asia sau din orice loc de pe planeta, te asteptam sa ne impartasesti din experienta ta de mama.

Pentru a putea vizualiza toate subiectele de discutie trebuie sa fii membru intregitrat.

Nu uita, dupa inregistrare, activeazati contul si fa cunostinta cu noi.

Te asteptam Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici si pici
Bun venit pe forumul nostru. Te asteptam alaturi de noi la discutii.
Esti din Europa, din America, din Asia sau din orice loc de pe planeta, te asteptam sa ne impartasesti din experienta ta de mama.

Pentru a putea vizualiza toate subiectele de discutie trebuie sa fii membru intregitrat.

Nu uita, dupa inregistrare, activeazati contul si fa cunostinta cu noi.

Te asteptam Smile
Mamici si pici
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Administrator

In jos

Administrator Empty Administrator

Mesaj Scris de admin Mier Mai 11, 2011 9:54 pm

Buna, eu sunt admin, administratorul forumului. Am ajuns in aceasta postura deoarece vroiam sa comunic cu prietenele mele. Locul in care ne-am cunoscut a fost altul, iar pe motiv ca nu mai puteam cateva din noi sa ne logam pe acel forum, am hotarat ca e momentul sa fac ceva. Asa ca a iesit acest forum la iveala, l-am facut dupa cate am stiut si eu, Inca mai descopar lucruri noi si as face probabil mult mai multe daca mi-ar permite timpul.

Oricum eu una sunt multumita ca am reusit sa ne reintalnim aici, sa intre in clubul nostru si alte fete si ca am reusit sa fim parca si mai unite, mult mai unite decat inaintre.
admin
admin
Admin
Admin

Mesaje : 118
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/02/2011
Varsta : 25

https://mamasipiticul.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum